Eastern Lights

1 hodnocení
150 Kč 400 Kč 625 Kč od 150 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
quantity
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Polární zář, jako lávová lampa v oblacích, barva v ní se přelévá a skotačí. Magie přírody vzbuzující v člověku úžas nad krásou, které je sám skromnou součástí.
Východní zář je magie lidská, v níž se mísí historická centra s pulzujícím undergroundem. Blikající červené hvězdy satelitů, vysoko nad námi a úžas nad pokrokem civilizace. Ve městě se stavbami z jiného tisíciletí bují nová generace, odchovaná na brutalismu měst, ale o to více vzhlížející k magii přírody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vypěstované s láskou v České republice v kvalitně vybavené vnitřní pěstírně. Při celém procesu pěstování nebylo použito žádných nepřírodních metod. Květy jsou tak zcela přirozené, co se týče vůně i chutě. Vhodné pro produkty sloužící k nabuzení a “vyčištění hlavy” během dne. Lidé často popisují efekty jako uvolňující, pozitivně působící na jejich náladu a zpracované květy mohou pomáhat i při práci. Dokonce prý, po návalu energie přichází k večeru hluboký spánek. 

Tato odrůda má zemitou, vůni a je velice bohatá na CBD. Zároveň ale nepřekračuje zákonem danou hranici THC.

  • Pěstované pod umělým osvětlením v plně kontrolovaném prostředí bez použití chemických hnojiv a pesticidů.
  • Výrobek není určen k přímé konzumaci.
  • Výrobek pro technické a laboratorní použití, vhodný pro zemědělce a univerzity.
  • Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Dej nám vědět, jak jsi s našim produktem spokojený! Najdeš nás na Instagramu nebo nám můžeš napsat email na support@litcbd.cz.