Kdo a jak?

Jsme parta lidí, která se snaží v Čechách vytvořit kousek Kalifornie po vzoru tamních pěstíren CBD. To znamená oddanost ke kvalitě produktu, zábavě s lidmi a zájmu o komunitu.

Go LIT or go home.
Jednoduché, úderné a pravdivé anglické rčení a zároveň mentalita, které je podle nás v Čechách zbytečně málo. A zkoušíme ji trochu vlít našemu okolí do žil.

Naše hlavní ambice je pěstovat vždy to nejlepší, co příroda nabízí. Ne to, co si z ní člověk vyválčí. U nás chemikálie nenajdete. Používáme přírodní hnojiva a našim rostlinám poskytujeme přirozený cyklus a přesně to, co v danou chvíli potřebují. Stejně jako našim kamarádům - někdy pokec nebo smích, jindy nadhled. A někdy pizzu, krtkův dort nebo sklenici s vodou se studeným obkladem až k posteli.

Znáte to.

Proto neprovozujeme jen tak nějakou pěstírnu. Provozujeme rovnou jednu z největších indoor pěstíren v ČR, ve které pěstujeme pečlivě vybrané odrůdy z celého světa.

Proto na našem Instagramu pořádáme unikátní šampionát Weed Memes LitCup, ve kterém vyhrává smysl pro humor a výhrou jsou naše voňavé květy.

A plánujeme toho mnohem víc. Online i offline.

Mezitím pro vás budeme stříhat ty nejkrásnější palice, paldy a paličky.