Velvet Thunder

1 hodnocení
200 Kč
Momentálně nedostupné

V dálce se blýská a hřmí, celý svět je v očekávání, jakoby zadržoval dech. Vzduch se tetelí, skrznaskrz elektrizující atmosféra přicházející změny.  Celková očista, jedna pro přírodu kolem a jedna pro člověka v ní. Stejně jako bouře vyrve mohutné stromy s jejich kruhy popisující staletí historie, i bouře revoluce vytrhne kořeny systémů lidských. Avšak co bouře sametová? S neodbytnou jistotou jemnosti překrývá vzorce systému dekou sametu. Nové začátky totiž nemusí stát na vyrvaných kořenech minulosti. Pro budování nového je příjemný dotyk sametové deky lepší výchozí pocit než zlověstné blesky a hřmění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vypěstované s láskou v České republice v kvalitně vybavené vnitřní pěstírně. Při celém procesu pěstování nebylo použito žádných nepřírodních metod. Květy jsou tak zcela přirozené, co se týče vůně i chutě. Vhodné pro produkty sloužící k nabuzení a “vyčištění hlavy” během dne. Lidé často popisují efekty jako uvolňující, pozitivně působící na jejich náladu a zpracované květy mohou pomáhat i při práci. Dokonce prý, po návalu energie přichází k večeru hluboký spánek. 

Tato odrůda má zemitou, vůni a je velice bohatá na CBD. Zároveň ale nepřekračuje zákonem danou hranici THC.

  • Pěstované pod umělým osvětlením v plně kontrolovaném prostředí bez použití chemických hnojiv a pesticidů.
  • Výrobek není určen k přímé konzumaci.
  • Výrobek pro technické a laboratorní použití, vhodný pro zemědělce a univerzity.
  • Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Dej nám vědět, jak jsi s našim produktem spokojený! Najdeš nás na Instagramu nebo nám můžeš napsat email na support@litcbd.cz.